+90 (542) 404 31 19+90 (530) 760 10 19

Hoşgeldiniz. Bugün

.

Su Arıtma Cihazları ve Servis Hizmetleri

Ana Sayfa » Su Arıtma Servisi » Su Arıtma Cihazları ve Servis Hizmetleri

Su Arıtma Cihazları ve Servis Hizmetleri

 

            Her alanda kullanıma açık olan su arıtma cihazı birçok farklı mekan için sipariş edilebilir ve kullanılabilir özelliktedir. Bunların başında iş yerlerine özel çalışan su arıtma ürünleri gelmektedir. Bu ürünler toplamda üç yıl gibi uzun bir süreyi kapsayan garanti süresiyle iş yerlerindeki temiz su ihtiyacını karşılayan ürünlerdir. Sıklıkla kullanıldığı alanların başında ise kafeler, ofis tipi iş yerleri ve de hastaneler geliyor. Az yer kaplayan dekoratif bir yapıda olan her su arıtma cihazı kişiye özel odalarda da kullanılmaktadır.

            Geniş hacimli ve uzun kullanımlara açık bir su arıtma ürünü isteyenlere de cazip seçenekler sunuluyor. Toplamda 12 litrelik geniş iç hacmiyle günler boyunca süren bir çalışma prensibine sahiptir. Diğer ürünlerin aksine bu cihazlarda beyaz ve krem rengi ağırlık basıyor. İş yerlerindeki yarı klasik çizgiye uyum sağlayacak kadar dekoratif olan bu su arıtma cihazı da her cebe uygun. Dileyenler kredi kartına taksitli ödeme seçeneklerini değerlendirebilir. Diğer yandan online mağazalarda ürün fotoğraflarına bakarak bir karar vermek de mümkün.

            Aynı zamanda kapıda ödeme olanağı da bir diğer ayrıcalık. Su arıtma cihazlarındaki çeşitlilik bunlarla sınırlı değil. 2019 yılına özel olarak başka seçenekler de alıcılara sunuluyor. İsteyenler için hem ısıtıcı hem de soğutucu hazneye sahip olan çift yönlü bir ürün de bulunuyor. Son olarak siyah ve dikey bir forma sahip olan su arıtma ürünlerine de bir göz atılabilir.

 Su Arıtma Servisi Hizmetleri

            Aktif olarak su arıtma servisi hizmetleri 7/24 faydalanılabilecek bir kaynaktır. Acil sorunlar için hızlı bir şekilde su arıtma servisi imkanlarından yararlanabilirsin. Bunun dışında yedek parça temini için de telefon numaraları ile iletişim kurmak mümkündür. Whatsapp üzerinden de sorunun ne olduğu su arıtma servisi yetkililerine hızlıca aktarılabilir.

             Bir diğer hizmet ise montaj işlemlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesine dayanıyor. İstenilen mekanlar için randevu alınabilir ve montaj işlemleri bir saat içerisinde tamamlanabilir. Daha sonra söz konusu cihazların yer değiştirilmesi için de aynı ekiplerle çalışılabilir. Bozulan ürünler için de irtibat numaraları mevcuttur.

26 Ocak 2020

Facebook'ta Biz

Call Now Button7/24 İletişim Hattı Hemen Ara